Dom i ogród

  

Seite:  1 

Ogrody w mieście Projektowanie przestrzeni i roślinności - Ann Marie Powell

Ogrody w mieście Projektowanie przestrzeni i roślinności - Ann Marie Powell

Uznana projektantka ogrodów, pisarka i prezenterka telewizyjna, Ann-Marie Powell dzieli się swoimi najbardziej inspirującymiplanami miejskich oaz.

4,90 EUR
zzgl. Versand

Lieferzeit: Auf Lager / ca. 1-3 Tage Auf Lager / ca. 1-3 Tage (Ausland abweichend) Versandgewicht je Stück: 0,6 kg

Kaktusy dla początkujących - Tony Mace, Suzanne Mace

Kaktusy dla początkujących - Tony Mace, Suzanne Mace

Pochodzenie i naturalne środowisko występowania kaktusów
Skuteczne metody uprawy, rozmnażania, szczepienia oraz walki z chorobami i szkodnikami
Szczegółowe opisy najczęściej uprawianych gatunków

4,90 EUR
zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 0,25 kg

Ogrody projekty realizacje - Andrew Wilson

Ogrody projekty realizacje - Andrew Wilson

- 150 projektów wykonanych przez znanych architektów krajobrazu.
- Łatwe do zaadaptowania plany ogrodów dużych i małych, wiejskich i miejskich, tematycznych, wodnych, a także nie wymagających regularnej pielęgnacji.
- Ciekawe rozwiązania techniczne, dobór materiałów, elementów dekoracyjnych, roślin.

14,90 EUR
zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 1,35 kg

Moja własna pasieka - Georg Petrusach

Moja własna pasieka - Georg Petrusach

Pszczoły czują się zadziwiająco dobrze w miastach. Kwitnące aleje i przydomowe ogródki, balkony i działki oferują im od wiosny do późnej jesieni bogactwo nektaru. I to zupełnie pozbawionego środków owadobójczych! W takich idealnych warunkach coraz więcej mieszkańców miast odkrywa pszczelarstwo jako ciekawe i naturalne hobby. W książce można znaleźć wiele praktycznych informacji, m.in. o odpowiednich stanowiskach w mieście, pasiekach na małą powierzchnię, jak również  wypróbowanych metodach zapobiegania rójce czy też miodobraniu przy użyciu zwykłych sprzętów gospodarstwa domowego. „Dopiero duże miasto skłoniło mnie do zajęcia się pszczelarstwem”, mówi autor tego poradnika, Georg Petrausch, który już od ponad 20 lat trzyma swoje pszczoły na dachu budynku w dzielnicy Hamburga Altonie. Będąc nauczycielem biologii, prowadzi pasiekę również w przyszkolnym ogrodzie, wtajemniczając dzieci w sekretne życie pszczół.

3,90 EUR
zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 0,24 kg

Dom dla alergika - Peter Howarth, Anita Reid

Dom dla alergika - Peter Howarth, Anita Reid

Szczegółowy poradnik uczący, jak stworzyć zdrowy dom, przyjazny dla alergików - począwszy od przeprowadzenia remontu i wyboru mebli, a skończywszy na sprzątaniu i dbałości o sprzęty. Nieocenione źródło informacji dla cierpiących na astmę, egzemę, katar sienny i inne dolegliwości na tle alergicznym. Przejrzysty podręcznik zawierający wskazówki, jak urządzić każde pomieszczenie.

5,90 EUR
zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 0,79 kg

Dekoracja okien

Dekoracja okien

Dekoracja okna może być jednocześnie funkcjonalna i piękna. Właściwy wybór stylu dekoracji, użytych do jej wykonania materiałów i akcesoriów pomocniczych pozwoli wyeksponować okno, nadać mu delikatną oprawę lub ukryć je, podkreślić wpadającym światłem charakter wnętrza, zapewnić domownikom prywatność, a także odzwierciedlić ich gust.

  • Wybór stylu dekoracji
  • Karnisze i inne akcesoria
  • Zdejmowanie miar
  • Rolety i story

7,90 EUR
zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 0,9 kg

Kuchnie 150 najlepszych pomysłów

Kuchnie 150 najlepszych pomysłów

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Paleniska istniały już w czasach, gdy ludzie zakładali pierwsze osady i służyły nie tylko jako przestrzeń do przyrządzania posiłków, ale również do ogrzewania domu. Kluczowym elementem przy projektowaniu kuchni jest ilość dostępnego miejsca, ponieważ wpływa to na dobór i rozmieszczenie poszczególnych elementów. Jeśli kuchnia jest obszerna, przestrzenie funkcjonalne mogą być wyraźnie oddzielone, a gotowanie będzie wtedy wygodniejsze. Z drugiej strony, w małych kuchniach ostatecznym celem jest połączenie wszystkich funkcji w małej przestrzeni i znalezienie możliwie jak najbardziej praktycznego rozwiązania. Obojętnie jaki typ kuchni wybierzemy - zintegrowany, wydzielony, duży czy mały - istnieje cała feeria pomysłów i akcesoriów sprawiających, że gotowanie będzie czynnością niezwykle wygodną i zapewniającą satysfakcję. Kolejny tytuł z popularnej serii `150 najlepszych pomysłów` zachwyci czytelnika pięknymi zdjęciami, ciekawymi rozwiązaniami przestrzennymi, oryginalnymi projektami mebli i sprzętów. `Kuchnie` zainteresują nie tylko specjalistów-projektantów, ale i czytelników potrzebujących inspiracji.

9,90 EUR
zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 1,5 kg

Encyklopedia nowoczesnych wnętrz - Danuta Rybak

Encyklopedia nowoczesnych wnętrz - Danuta Rybak

Wnętrza projektowane przez znanych architektów i dekoratorów. Porady dotyczące oświetlenia, podłóg, kolorów, tkanin i bibelotów. Modne i funkcjonalne rozwiązania pomieszczeń. Ponad 700 inspirujących zdjęć.
 

14,90 EUR
zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 1,7 kg

Kompendium. Klasyka na nowo

Kompendium. Klasyka na nowo

Kompendium Klasyka na nowo to prawdziwy skarb dla miłośników „antykwariatów architektonicznych”, w których mogą znaleźć odzyskane i poddane renowacji stare podłogi, osmagane wiatrem i deszczem krawężniki i kamienne detale architektoniczne, szacowne płyty z terakoty, rynny, dachówki oraz gąsiory z epoki...

19,90 EUR
zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 2,7 kg

Kompendium. Idealne wnętrza

Kompendium. Idealne wnętrza

Kompendium Idealne wnętrza wprowadzi czytelnika w świat odnowionych i poddanych gruntownej przebudowie wnętrz: od samotnych wiejskich rezydencji, przez miejskie domy, aż do unikatowych apartamentów.
Ta książka z pewnością stanie sie inspiracją dla tych, którzy marzą o przebudowie własnych mieszkań i domów. Nieocenioną pomocą będzie dwadzieścia projektów wybitnych ekspertów w dziedzinie architektury wnętrz.

19,90 EUR
zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 2,7 kg

365 dni w ogrodzie i na działce

365 dni w ogrodzie i na działce

Ogród wymaga intensywnych starań i doglądania przez cały rok – tylko wtedy jego uprawa da nam wiele satysfakcji. Bogato ilustrowany poradnik 365 dni w ogrodzie i na działce zawiera informacje dotyczące zakładania i sposobów pielęgnacji wymarzonego ogrodu wraz z propozycją gatunków, które warto w nim posadzić. Bez względu na to, czy skupimy się na uprawie warzyw, drzew i krzewów owocowych, czy też kwiatów i roślin ozdobnych, w poradniku znajdziemy wiele przydatnych porad. Zapoznamy się z podpowiedziami dotyczącymi gleby, architektury ogrodowej i narzędzi ogrodniczych. Dowiemy się, jak gospodarować wodą na działce i jak stosować nawozy. Poznamy sposoby na pozbycie się szkodników i chwastów. Słowniczek terminów wyjaśni nam najważniejsze pojęcia ogrodnicze.

 

8,90 EUR
zzgl. Versand
  

Seite:  1 

Zeige 1 bis 11 (von insgesamt 11 Artikeln)