Angielski

  

Seite:  1 

Fiszki Angielski słownictwo podstawowe

Fiszki Angielski słownictwo podstawowe

1000 dwustronnych fiszek z przekładkami • 24 działy tematyczne • 5 000 haseł • 6 000 znaczeń i przykładów • wszystkie hasła z zapisem wymowy • przykłady zastosowań w zdaniach • oznaczenia form brytyjskich i amerykańskich • dodatkowe fiszki do notatek odręcznych

14,90 EUR
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand

Lieferzeit: Auf Lager / ca. 1-3 Tage Auf Lager / ca. 1-3 Tage (Ausland abweichend) Versandgewicht je Stück: 1,3 kg

FISZKI Język angielski Słownictwo 1. Elementary A1

FISZKI Język angielski Słownictwo 1. Elementary A1

Kurs składa się z sześciu części, odpowiadających kolejnym poziomom zaawansowania (od poziomu podstawowego aż do poziomu biegłości językowej). Każda z części zawiera około 2500 haseł usystematyzowanych zawsze w tych samych 50 kategoriach tematycznych. Cały kurs zawiera ponad 14 000 słów i zwrotów (hasła nie powtarzają się między poziomami).

Pierwszy poziom kursu "Słownictwo" zawiera ponad 2200 słów i zwrotów. Ta baza leksykalna przyda się zarówno osobom rozpoczynającym naukę języka angielskiego, jak i tym, które chcą gruntownie powtórzyć podstawy słownictwa.

13,90 EUR
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand

Lieferzeit: Auf Lager / ca. 1-3 Tage Auf Lager / ca. 1-3 Tage (Ausland abweichend) Versandgewicht je Stück: 0,8 kg

Język angielski Kl II i III Trening+2CD

Język angielski Kl II i III Trening+2CD

Książka zawiera ćwiczenia dla uczniów klas drugich i trzecich szkół średnich, przygotowujących się do egzaminu maturalnego w 2005 roku.
* omówienie trzech sprawności językowych: rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstu czytanego oraz wypowiedzi pisemnej; wskazówki pomocne przy ich doskonaleniu
* przykładowe ćwiczenia obejmujące wszystkie trzy sprawności
* zadania ułożono z uwzględnieniem tematyki omawianej w klasach drugich i trzecich, zaczerpniętej z najczęściej używanych podręczników
* klucz odpowiedzi do wszystkich zadań
* dwie płyty CD z tekstami nagranymi przez lektorów do części Rozumienie ze słuchu; transkrypcja tekstów na końcu książki.

3,90 EUR
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 0,35 kg

Angielski w informatyce i Internecie

Angielski w informatyce i Internecie

Doskonały poradnik dla wszystkich uczących się języka angielskiego i korzystających z komputerów w celach biznesowych, szkoleniowych, osobistych, pragnących poznać komputerowy język angielski. Angielskie słowa i zwroty, wśród nich zarówno słownictwo fachowe, jak i potoczne wyrażenia komputerowe, zostały przetłumaczone i wyjaśnione w kontekstach. Dzięki Przewodnikowi użytkownik zapozna się z wieloma programami i Internetem.
 

1,90 EUR
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 0,2 kg

  

Seite:  1 

Zeige 1 bis 4 (von insgesamt 4 Artikeln)