Biznes

  

Seite:  1 

Zysk nie jest ważny, jest najważniejszy! Niegłupie zasady skrajnego pragmatyka i guru drobnej przedsiębiorczości - George Cloutier

Zysk nie jest ważny, jest najważniejszy! Niegłupie zasady skrajnego pragmatyka i guru drobnej przedsiębiorczości - George Cloutier

Cloutier, założyciel i prezes zarządu American Management Services, stał się "czołowym rzecznikiem drobnej przedsiębiorczości" (Reuters). Już od ponad trzydziestu lat oferuje właścicielom przedsiębiorstw pomoc przy podejmowaniu trudnych decyzji, którymi najeżona jest droga do dochodowości ich biznesów. On i jego firma współpracowali z ponad sześcioma tysiącami przedsiębiorstw, jedne z nich ratując od niemal pewnego upadku, innym natomiast zapewniając niemożliwy z pozoru rozwój, i pomogli im uzyskać dochody.

6,90 EUR
zzgl. Versand

Lieferzeit: Auf Lager / ca. 1-3 Tage Auf Lager / ca. 1-3 Tage (Ausland abweichend) Versandgewicht je Stück: 0,22 kg

Moja marka. Jak stać się rozpoznawalnym i odnieść sukces - Hermann H. Wala

Moja marka. Jak stać się rozpoznawalnym i odnieść sukces - Hermann H. Wala

Co sprawia, że marka wyróżnia się na rynku? Na czym polega jej wyjątkowość i co powoduje, że jej wartość rośnie? Autor książki przedstawia na konkretnych przykładach udane strategie marketingowe, jak i błędy korporacyjne. Na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia opracował metody, które pomagają firmom stać się rozpoznawalnymi i odnieść sukces. Dodatkową zaletą książki są wywiady, jakie autor przeprowadził z ambasadorami firm, takich jak: Adidas, McDonald’s, Simon - Kucher & Partners, o2 oraz innymi.

4,90 EUR
zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 0,43 kg

Kult klienta. Doskonała obsługa kluczem do sukcesu firmy - Shep Hyken

Kult klienta. Doskonała obsługa kluczem do sukcesu firmy - Shep Hyken

Klient jest najważniejszym partnerem firmy. Niezadowolony może zrazić do niej wiele osób, a zadowolony zachęci swoich znajomych. Choć te prawdy są znane nie od dziś, zarządzający często nie wiedzą, jak przejść od słów do czynów. Z pomocą przychodzi Shep Hyken.

Nie bądź jednym z wielu

Spraw, aby klienci nie tylko byli lojalni, lecz także stali się entuzjastami Twojej firmy. To właśnie oni będą pokazywać innym, jak dobre są Twoje produkty i usługi. Staną się dzięki temu motorem napędowym firmy, co w efekcie pozwoli zastąpić kosztowne kampanie reklamowe.

Bądź kultowy na rynku

Oczywiście zdobycie pokaźnej liczby entuzjastycznie nastawionych klientów nie jest zadaniem na jedno popołudnie. Autor, posługując się wieloma przykładami, przedstawia, jak sprawić, by rzesza klientów została z Tobą na długo.

15,90 EUR
zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 0,34 kg

Mała wielka firma - Marek Jankowski

Mała wielka firma - Marek Jankowski

Prawdopodobnie nie jesteś z zawodu finansistą. Mimo to, jeżeli prowadzisz firmę, która chce przetrwać na rynku, musisz też zarządzać jej majątkiem. Ryzykujesz przy tym wszystkim, co masz. Dorobkiem całego życia.
Jak, nie będąc profesjonalistą w zarządzaniu finansami, omijać czyhające na każdym kroku pułapki, które mogą wyczyścić nie tylko twoje konto bankowe, ale także w skrajnych przypadkach pozbawić cię samochodu i dachu nad głową?
„Mała wielka firma” to efekt doświadczeń Autora zebranych podczas rozwijania własnej działalności gospodarczej. Ukończył też z wyróżnieniem studia ekonomiczne, uczestniczył w szkoleniach i studiach podyplomowych z zarządzania finansami w małej firmie. Przekonał się jednak nie raz, że niekoniecznie trzeba być magistrem ekonomii, żeby z powodzeniem prowadzić i rozwijać firmę. Wystarczy stosować się do podstawowych zasad, z których najważniejsze opisuje w tej książce.

1,90 EUR
zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 0,16 kg

Nowoczesna reklama na współczesnym rynku - Marian Stróżycki, Tomasz Heryszek

Nowoczesna reklama na współczesnym rynku - Marian Stróżycki, Tomasz Heryszek

Książka zawiera wszystkie informacje dotyczące planowania, realizacji i kontroli kampanii reklamowej w przedsiębiorstwie. Powinna stać się niezbędnikiem zwłaszcza w przypadku przedsiębiorstw z sektora MŚP, w których często działania związane ze strefą marketingu i wykorzystaniem narzędzi marketingowych są intuicyjne, co pociąga za sobą nieskuteczność i wydawanie dużych pieniędzy w sposób nieefektywny.

Treści zawarte w publikacji dotyczą wszystkich aspektów wykorzystania środków reklamowych, od tworzenia strategii marketingowych, poprzez wybór mediów, kreację komunikatów reklamowych, po ocenę działań i kontrolę wydatków.

Książka powinna służyć nie tylko menedżerom i właścicielom wielu tysięcy firm w Polsce, ale również studentom marketingu, chcącym zgłębić tajniki planowania i tworzenia działań reklamowych, a także tym wszystkim, którzy są związani z rynkiem reklamowym.

4,90 EUR
zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 0,33 kg

  

Seite:  1 

Zeige 1 bis 5 (von insgesamt 5 Artikeln)