Hobby

  

Seite:  1 

Biżuteria z kryształków i koralików. Pierścionki, naszyjniki i inne błyskotki - Christine Hooghe, Sylvie Hooghe

Biżuteria z kryształków i koralików. Pierścionki, naszyjniki i inne błyskotki - Christine Hooghe, Sylvie Hooghe

Wspaniałe pierścionki i naszyjniki, lśniące broszki i bransoletki... niezwykły blask kryształu zachwycił projektantów tej biżuterii. Aby samodzielnie wykonać te komplety, podążaj krok po kroku za wskazówkami. Wszystkie etapy są dokładne opisane i precyzyjnie zilustrowane, od pierwszego aż do ostatniego koralika. Stwórz biżuterię ze swoich snów!

6,90 EUR
zzgl. Versand

Lieferzeit: Auf Lager / ca. 1-3 Tage Auf Lager / ca. 1-3 Tage (Ausland abweichend) Versandgewicht je Stück: 0,34 kg

Cuda z modeliny. Techniki, materiały, pomysły - Sue Heaser

Cuda z modeliny. Techniki, materiały, pomysły - Sue Heaser

Zdjęcia pokazujące krok po kroku podstawowe umiejętności, takie jak wałkowanie, łączenie kolorów, układanie wzorów i wiele innych.
Ponad 50 technik stosowanych w pracy z modeliną, wszystkie opisane izilustrowane zdjęciami Prezentacja tradycyjnych i całkiem nowych materiałów.
Galeria prac artystów tworzących w modelinie, która prezentuje ich osiągnięcia i inspiruje Materiały i narzędzia dostępne w Polsce

7,90 EUR
zzgl. Versand

Lieferzeit: Auf Lager / ca. 1-3 Tage Auf Lager / ca. 1-3 Tage (Ausland abweichend) Versandgewicht je Stück: 0,76 kg

Podstawy-rysowania-pejzazu_Barrington-Barber-978-83-7175-823-2

Podstawy rysowania pejzażu - Barrington Barber

Podstawy rysowania pejzażu umożliwiają zapoznanie się z najważniejszymi aspektami tej dziedziny sztuki, które zostały zaprezentowane w bardzo przystępny sposób. Praktyczne rady i ćwiczenia pokazane na podstawie 350 ilustracji pomagają rozwijać i doskonalić umiejętności rysunkowe, wraz z towarzyszącymi informacjami wzbogacają wiedzę Czytelnika i podpowiadają, co uczynić, aby stać się artystą światowym i wszechstronnym.

6,90 EUR
zzgl. Versand

Lieferzeit: Auf Lager / ca. 1-3 Tage Auf Lager / ca. 1-3 Tage (Ausland abweichend) Versandgewicht je Stück: 0,69 kg

Peugeot 405 silniki gaźnikowe

Peugeot 405 silniki gaźnikowe

Bogato ilustrowany , fachowy poradnik dla wszystkich posiadaczy i użytkownków samochodów osobowych Peugeot 405, wersji GL,GR,SR, Automatique, SR X4, z silnikami gażnikowymi 1580,1905,i 1360cm3.

2,90 EUR
zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 0,505 kg

Światło i oświetlenie w fotografii cyfrowej - Michael Freeman

Światło i oświetlenie w fotografii cyfrowej - Michael Freeman

Ta książka stanowi znakomite wprowadzenie do zagadnień światła i oświetlenia. Jest przeznaczona zarówno dla początkujących fotografów, jak i dla entuzjastów fotografii chcących zmienić technikę tradycyjną na cyfrową. Zagadnienia zostały omówione zarówno z perspektywy fotografa świadomego wpływu światła na charakter zdjęcia, jak i z punktu widzenia użytkownika aparatu cyfrowego, który powinien odpowiednio zmodyfikować efekty oświetlenia dostępnymi środkami techniki cyfrowej. Zawarto w niej szeroki zakres zagadnień – od oświetlenia fotografowanego obiektu i wprowadzenia niezbędnych ustawień w menu opcji aparatu, aż po zaawansowane techniki manipulacji obrazem na etapie postprocessingu. Autor przedstawia pełen zakres umiejętności operowania światłem, a ponadto dzieli się rozważaniami dotyczącymi najnowszych technik cyfrowych – od funkcji wbudowanych w aparat, po komputerową obróbkę obrazu, a także przekazuje praktyczne wskazówki. Jest to również przekrojowy przewodnik po interesujących dostępnych technikach i możliwościach – pomaga uniknąć pułapek związanych m.in. z balansem bieli, obcinaniem wartości najwyższych świateł, czy rozpiętością tonalną obrazu, a także ułatwia maksymalne wykorzystanie każdej sytuacji.

11,90 EUR
zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 0,94 kg

Dżins Projekty aplikacje dekoracje - Daniela Cento

Dżins Projekty aplikacje dekoracje - Daniela Cento

Praktyczny, wygodny, niedrogi, wytrzymały i łatwy do prania, dżins wyraża swobodny styl życia, pragnienie przeżywania przygód i ekstremalnych sytuacji.
Dżins, stał się już legendą; jest tkaniną o wszechstronnym zastosowaniu. Może nawet przeistoczyć się w strój wieczorowy – stanie się szczytem luksusu i elegancji, jeśli ozdobimy ubranie wykwintną koronką, jedwabnym haftem, koralikami lub perłami. Z tej wspaniałej tkaniny mogą powstać przeróżne rzeczy: torebki, pokrowce na kanapy, zasłonki, buty, poduszki, przeróżne etui.
W tej książce podpowiadamy jak sprawić, by dżinsowe spodnie nabrały indywidualnego charakteru, czyli stały się jedynymi w swoim rodzaju, albo... jak zrobić z nich coś zupełnie innego i niezwykłego. Dzięki jasnym opisom oraz ilustracjom nawet początkujący osiągną dobre efekty i wiele satysfakcji.

4,90 EUR
zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 0,31 kg

  

Seite:  1 

Zeige 1 bis 6 (von insgesamt 6 Artikeln)