Hobby

  

Seite:  1 

Cuda z modeliny. Techniki, materiały, pomysły - Sue Heaser

Cuda z modeliny. Techniki, materiały, pomysły - Sue Heaser

Zdjęcia pokazujące krok po kroku podstawowe umiejętności, takie jak wałkowanie, łączenie kolorów, układanie wzorów i wiele innych.
Ponad 50 technik stosowanych w pracy z modeliną, wszystkie opisane izilustrowane zdjęciami Prezentacja tradycyjnych i całkiem nowych materiałów.
Galeria prac artystów tworzących w modelinie, która prezentuje ich osiągnięcia i inspiruje Materiały i narzędzia dostępne w Polsce

7,90 EUR
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand

Lieferzeit: Auf Lager / ca. 1-3 Tage Auf Lager / ca. 1-3 Tage (Ausland abweichend) Versandgewicht je Stück: 0,76 kg

Podstawy-rysowania-pejzazu_Barrington-Barber-978-83-7175-823-2

Podstawy rysowania pejzażu - Barrington Barber

Podstawy rysowania pejzażu umożliwiają zapoznanie się z najważniejszymi aspektami tej dziedziny sztuki, które zostały zaprezentowane w bardzo przystępny sposób. Praktyczne rady i ćwiczenia pokazane na podstawie 350 ilustracji pomagają rozwijać i doskonalić umiejętności rysunkowe, wraz z towarzyszącymi informacjami wzbogacają wiedzę Czytelnika i podpowiadają, co uczynić, aby stać się artystą światowym i wszechstronnym.

6,90 EUR
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand

Lieferzeit: Auf Lager / ca. 1-3 Tage Auf Lager / ca. 1-3 Tage (Ausland abweichend) Versandgewicht je Stück: 0,69 kg

Biżuteria z kryształków i koralików. Pierścionki, naszyjniki i inne błyskotki - Christine Hooghe, Sylvie Hooghe

Biżuteria z kryształków i koralików. Pierścionki, naszyjniki i inne błyskotki - Christine Hooghe, Sylvie Hooghe

Wspaniałe pierścionki i naszyjniki, lśniące broszki i bransoletki... niezwykły blask kryształu zachwycił projektantów tej biżuterii. Aby samodzielnie wykonać te komplety, podążaj krok po kroku za wskazówkami. Wszystkie etapy są dokładne opisane i precyzyjnie zilustrowane, od pierwszego aż do ostatniego koralika. Stwórz biżuterię ze swoich snów!

6,90 EUR
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand

Lieferzeit: Auf Lager / ca. 1-3 Tage Auf Lager / ca. 1-3 Tage (Ausland abweichend) Versandgewicht je Stück: 0,34 kg

Peugeot 405 silniki gaźnikowe

Peugeot 405 silniki gaźnikowe

Bogato ilustrowany , fachowy poradnik dla wszystkich posiadaczy i użytkownków samochodów osobowych Peugeot 405, wersji GL,GR,SR, Automatique, SR X4, z silnikami gażnikowymi 1580,1905,i 1360cm3.

2,90 EUR
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 0,505 kg

Światło i oświetlenie w fotografii cyfrowej - Michael Freeman

Światło i oświetlenie w fotografii cyfrowej - Michael Freeman

Ta książka stanowi znakomite wprowadzenie do zagadnień światła i oświetlenia. Jest przeznaczona zarówno dla początkujących fotografów, jak i dla entuzjastów fotografii chcących zmienić technikę tradycyjną na cyfrową. Zagadnienia zostały omówione zarówno z perspektywy fotografa świadomego wpływu światła na charakter zdjęcia, jak i z punktu widzenia użytkownika aparatu cyfrowego, który powinien odpowiednio zmodyfikować efekty oświetlenia dostępnymi środkami techniki cyfrowej. Zawarto w niej szeroki zakres zagadnień – od oświetlenia fotografowanego obiektu i wprowadzenia niezbędnych ustawień w menu opcji aparatu, aż po zaawansowane techniki manipulacji obrazem na etapie postprocessingu. Autor przedstawia pełen zakres umiejętności operowania światłem, a ponadto dzieli się rozważaniami dotyczącymi najnowszych technik cyfrowych – od funkcji wbudowanych w aparat, po komputerową obróbkę obrazu, a także przekazuje praktyczne wskazówki. Jest to również przekrojowy przewodnik po interesujących dostępnych technikach i możliwościach – pomaga uniknąć pułapek związanych m.in. z balansem bieli, obcinaniem wartości najwyższych świateł, czy rozpiętością tonalną obrazu, a także ułatwia maksymalne wykorzystanie każdej sytuacji.

11,90 EUR
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 0,94 kg

Dżins Projekty aplikacje dekoracje - Daniela Cento

Dżins Projekty aplikacje dekoracje - Daniela Cento

Praktyczny, wygodny, niedrogi, wytrzymały i łatwy do prania, dżins wyraża swobodny styl życia, pragnienie przeżywania przygód i ekstremalnych sytuacji.
Dżins, stał się już legendą; jest tkaniną o wszechstronnym zastosowaniu. Może nawet przeistoczyć się w strój wieczorowy – stanie się szczytem luksusu i elegancji, jeśli ozdobimy ubranie wykwintną koronką, jedwabnym haftem, koralikami lub perłami. Z tej wspaniałej tkaniny mogą powstać przeróżne rzeczy: torebki, pokrowce na kanapy, zasłonki, buty, poduszki, przeróżne etui.
W tej książce podpowiadamy jak sprawić, by dżinsowe spodnie nabrały indywidualnego charakteru, czyli stały się jedynymi w swoim rodzaju, albo... jak zrobić z nich coś zupełnie innego i niezwykłego. Dzięki jasnym opisom oraz ilustracjom nawet początkujący osiągną dobre efekty i wiele satysfakcji.

4,90 EUR
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 0,31 kg

Fotografia cyfrowa 101 praktycznych wskazówek - Michael Freeman

Fotografia cyfrowa 101 praktycznych wskazówek - Michael Freeman

Słynny fotograf Michael Freeman po raz pierwszy ujawnia tylko sobie znane triki i tajemnice profesjonalnej fotografii cyfrowej.
Poradnik Fotografia cyfrowa. 101 praktycznych wskazówek powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie zawodowe Freemana. Autor wyjaśnia, w jaki sposób używać aparatu w twórczy i efektywny sposób, a także pokazuje, jak myśleć i fotografować niczym prawdziwy zawodowiec. Udziela również porad dotyczących optymalnego wykorzystania możliwości aparatu.
To książka dla fotografów na każdym poziomie zaawansowania. Każdy znajdzie tu wiele bezcennych rad i informacji, jak najlepiej wykorzystać sprzęt, a także jak naprawiać uszkodzone pliki czy porządkować zdjęcia.

12,90 EUR
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 0,59 kg

Rysowanie dla początkujących. Prosty i przejrzysty podręcznik do nauki rysunku - Mary & Mark Willenbrink

Rysowanie dla początkujących. Prosty i przejrzysty podręcznik do nauki rysunku - Mary & Mark Willenbrink

Rysowanie dla początkujących to książka, dzięki której możesz rozwinąć w sobie pasję rysowania, którą być może pamiętasz z dzieciństwa. Autorzy tej książki zawsze powtarzają, że dla nich każdy jest artystą i dotyczy to także Ciebie. Umiejętności niezbędne do rysowania nie ograniczają się jedynie do posługiwania się ołówkiem i papierem, ale wyrażają się także w innych formach. Kiedy rysujesz, interpretujesz to, co widzisz ze swojej perspektywy. Dzięki radom zawartym w tej książce, rozwiniesz umiejętność obserwacji i nauczysz się właściwie używać narzędzi, pracować rozmaitymi technikami i korzystać z niektórych trików, stosowanych przez profesjonalistów na co dzień.
Najwięcej nauczysz się, kiedy weźmiesz przybory do rysowania i zamiast biernie wertować książkę, po prostu zaczniesz rysować. Materiał jest tak napisany, abyście mógli do niego wracać. Powtarzając ćwiczenia kilkakrotnie, będziecie mogli dostrzec postęp w swoich pracach.

Lekcje zawarte w tej książce nauczą Was jak szkicować, posługiwać się szkicem walorowym, światłocieniowym i konturowym, posługiwać się proporcjami i perspektywą, stosować kontrast, walor, światło i cień.
Ćwiczenia technik rysunku uczą jak rysować konkretne obiekty, takie jak chmury i trawę, drzewa i liście, cegły kamienie, pojazdy i łodzie, a także ludzi, ich sylwetki i twarze oraz zwierzęta.
Poznacie również kompozycję, rozmieszczanie elementów rysunku, kadrowanie i dobieranie kształtu. Na koniec przyjdzie czas na prawdziwe rysowanie martwej natury, scen w perspektywie, krajobrazu, pejzażu morskiego.
Mamy nadzieję, że książka Rysowanie dla początkujących pozwoli Wam odkryć radość z rysowania, rozwinąć Wasze umiejętności i doprowadzi do powstania wielu pięknych rysunków.

8,90 EUR
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand

Lieferzeit: Auf Lager / ca. 1-3 Tage Auf Lager / ca. 1-3 Tage (Ausland abweichend) Versandgewicht je Stück: 0,43 kg

Frywolitki. biżuteria, ozdby, dekoracje - Agnieszka Bojrakowska-Przeniosło

Frywolitki. biżuteria, ozdby, dekoracje - Agnieszka Bojrakowska-Przeniosło

Subtelność, romantyzm, elegancja – tak najkrócej można opisać koronki frywolitkowe. Ich głównymi elementami są różnej wielkości kółeczka, łuczki oraz pikotki wykonywane metodą wiązania węzełków za pomocą czółenek. Z kilku prostych splotów można stworzyć prawdziwe arcydzieła. Samodzielnie zrobiona frywolitkowa gwiazdka czy bombka nada świątecznemu drzewku wyjątkowy charakter. Maleńkie koronkowe buciki będą doskonałą pamiątką chrztu, a kolczyki, naszyjnik lub zakładka do książki - eleganckim i niebanalnym prezentem.

Książka adresowana jest zarówno do tych, którzy chcą się nauczyć robienia frywolitek, jak i tych, którzy pierwsze kroki mają już za sobą, ale szukają interesujących pomysłów i inspiracji. Wszystkie projekty opisano i sfotografowano krok po kroku tak, by każdy mógł je wykonać. Pomocne będą również schematy wykonania poszczególnych koronek. Książka zawiera też informacje, jakich używać materiałów, jak wykonywać podstawowe wiązania i jak pielęgnować koronki frywolitkowe.

4,90 EUR
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand

Versandgewicht je Stück: 0,35 kg

  

Seite:  1 

Zeige 1 bis 9 (von insgesamt 9 Artikeln)