[<<Erster] [<zurück] [weiter>] [Letzter>>] 166 Artikel in dieser Kategorie

Dom na Skarpie - Nora Roberts

Art.Nr.:
9788377784884
Lagerbestand:
1 Stück
10,90 EUR
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand


Bestsellerowa pisarka The New York Timesa Nora Roberts prezentuje nową powieść sensacyjną, pełną namiętności i napięcia.

Dom na Skarpie od ponad trzech wieków góruje nad Whisky Beach, strzegąc wybrzeży oraz tajemnic urokliwego miasteczka. Dla wakacyjnych turystów jest perłą w koronie przepięknej okolicy, dla miejscowych symbolem i legendą, dla Eliego Landona zaś rodzinnym domem.

Eli, bostoński prawnik, przez ostatni rok zmagał się z policją oraz opinią publiczną, odpierając oskarżenia o zamordowanie żony, z którą się rozwodził. Nie znaleziono dowodów jego winy, więc nie trafił do więzienia, lecz jego reputacja legła w gruzach. Po psychicznym załamaniu zaszywa się w Domu na Skarpie, by leczyć rany.

Kiedy ukochana babcia Eliego jedzie do Bostonu, gdzie dochodzi do siebie po groźnym upadku, domem zajmuje się Abra Walsh – joginka, jubilerka i fizjoterapeutka. Ta wszechstronna kobieta o wielkim sercu gotowa jest zaopiekować się każdym potrzebującym, nawet wbrew jego woli, i tym razem bierze na celownik Eliego.

Adwokat po przejściach szybko odkrywa, że już nie wyobraża sobie życia bez Abry, jej gotowania, sprzątania, masażów. Przy niej nie czuje się jak ofiara i postanawia oczyścić swoje dobre imię, rozwikłując sprawę morderstwa żony. Liczne sekrety Domu na Skarpie przyciągają jednak kogoś, kto nienawidzi Eliego i pragnie go pogrążyć. Wielosetletnie pogłoski i podania mogą sprawić, że Abra i Eli stracą nie tylko reputację, ale i życie.

Tłumacze: Hesko-Kołodzińska Małgorzata
G+J Gruner+Jahr Polska
Oprawa: Twarda
Format: 13.0x19.5cm
Liczba stron: 584
Rok wydania: 2013
Data wprowadzenia: 2013-06-22
ISBN: 978-83-7778-488-4
EAN: 9788377784884
Diesen Artikel haben wir am Freitag, 25. März 2016 in den Shop aufgenommen.