[<<Erster] [<zurück] [weiter>] [Letzter>>] 21 Artikel in dieser Kategorie

Mazury praktyczny przewodnik - Sylwia Kulczyk, Edyta Tomczyk, Tomasz Krzywicki

Art.Nr.:
9788375131345
Lagerbestand:
1 Stück
7,90 EUR
zzgl. Versand

In den Warenkorb
Versandgewicht je Stück: 0,34 kg

Mazury każdy jest w stanie wskazać na mapie, skojarzenia z jeziorami, żaglówkami i kajakami są powszechne, a Mikołajki, Giżycko czy Mrągowo to miejsca, których nie trzeba reklamować.
Malownicze ukształtowanie terenu poprzecinanego morenowymi pagórkami i dolinami rzek, rozległe kompleksy leśne, a przede wszystkim setki jezior przesądzają o ogromnej popularności tej ziemi, wymarzonego miejsca dla miłośników aktywnego wypoczynku.
Latem można popływać i ponurkować w jeziorach, pokonywać trasy kajakowe i żeglarskie lub wędrować po okolicy.
Zimą atrakcji jest nieco mniej – szaleństwa na biegówkach, kulig, a ostatnio tzw. lodowe żeglarstwo (m.in. na jeziorze Święcajty), ale również nie można narzekać.
Przewodnik "Mazury" z serii Praktyczny przewodnik mobilizuje do odkrywania świata. Lubią go osoby aktywne i odważne, które podróżują samodzielnie, są cały czas w ruchu: chcą zobaczyć, dotknąć, poczuć. Został napisany w podróży, stąd też jest wiarygodny i sprawdzony na miejscu.
Przewodnik jest funkcjonalny i wygodny, stąd też bez trudu korzysta się z niego w zatłoczonym autobusie, w pełnej ludzi knajpce, na ulicy. System wyróżnień i czytelny układ sprawia, że łatwo znaleźć poszukiwaną informację. Dzięki zaokrąglonym rogom mieści się w plecaku, torbie na ramię czy kieszeni bez obawy przed zniszczeniem okładki. Nie jest lekki, ale ważą w nim wyłącznie informacje turystyczne i praktyczne. Są niezbędne, by starannie zaplanować wyjazd oraz zwiedzanie na miejscu.
Przewodnik daje obycie, pewność, poczucie bezpieczeństwa, umożliwia nawiązanie kontaktu z mieszkańcami, pozwala uniknąć kłopotów wynikających z nieznajomości zwyczajów, zasad religijnych, historii. Ułatwia "życie" w podróży.
Z praktycznym przewodnikiem poznaje się świat od podszewki.

Stan: Nowa książka
Pascal
Oprawa: Miękka
Format: 12.1x19.6cm
Liczba stron: 328
Rok wydania: 2008
Data wprowadzenia: 2008-08-26
ISBN: 978-83-7513-134-5
EAN: 9788375131345
 
Diesen Artikel haben wir am Sonntag, 26. Juni 2016 in den Shop aufgenommen.