[<<Erster] [<zurück] [weiter>] [Letzter>>] 105 Artikel in dieser Kategorie

Umrzeć po raz drugi - Tess Gerritsen

Art.Nr.:
73757801622KS
Lieferzeit:
Auf Lager / ca. 1-3 Tage Auf Lager / ca. 1-3 Tage (Ausland abweichend)
Lagerbestand:
5 Stück
6,90 EUR
zzgl. Versand

In den Warenkorb
Versandgewicht je Stück: 0,42 kg

Gdy detektyw bostońskiego wydziału zabójstw Jane Rizzoli i Maura Isles, lekarz sądowa, zostają wezwane na miejsce zbrodni, odkrywają morderstwo godne okrutnej bestii, o czym świadczą nie tylko ślady pazurów na ciele ofiary.
Tylko najbardziej wyrafinowany zbrodniarz mógłby pozostawić ciało doświadczonego myśliwego i wykwalifikowanego preparatora zwierzęcych zwłok, oprawione tak, jak trofea zdobiące ściany jego domu.
Czyżby Gott nieświadomie obudził drapieżnika bardziej niebezpiecznego niż te, na które kiedykolwiek polował?
Maura obawia się, że nie jest to pierwsza zbrodnia tego sprawcy, i na pewno nie ostatnia. Ostatnie zabójstwo wydaje się łączyć z serią niewyjaśnionych śmierci na obszarach dzikiej przyrody w całym kraju, a trop prowadzi poszukiwania do odległego zakątka Afryki.
Sześć lat temu, grupa turystów na safari padła ofiarą zabójcy, który okazał się być jednym z nich. Uwięzieni w buszu rozpaczliwie liczyli na nadejście pomocy, zanim rozszarpią ich dzikie zwierzęta bądź zwyciężą ukryte w nich zwierzęce instynkty. Teraz morderca wybrał Boston na miejsce swoich łowów. Rizzoli i Maura muszą wywabić go z cienia i schwytać.
Detektyw Jane Rizzoli i patolog Maura Isles powracają — i zrobią wszystko by odnaleźć zabójcę. Najnowszy thriller z bestsellerowej serii Rizzoli & Isles.

Stan: Nowa książka
Tłumacze: Żebrowski Jerzy
Wydawca: Albatros
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Format: 12.5x19.5cm
Liczba stron: 416
Wydanie: 1
Rok wydania: 2015
ISBN:    978-83-7885-394-7
EAN:    9788378853947
 
Diesen Artikel haben wir am Samstag, 21. Januar 2017 in den Shop aufgenommen.