[weiter>] [Letzter>>] 18 Artikel in dieser Kategorie

Ranczo BOX 1-10 DVD

Art.Nr.:
5902600069751
Lieferzeit:
Auf Lager / ca. 1-3 Tage Auf Lager / ca. 1-3 Tage (Ausland abweichend)
Lagerbestand:
1 Stck
79,00 EUR
inkl. 19% MwSt. zzgl. Versand

In den Warenkorb
Versandgewicht je Stück: 1,8 kg

Opowieść o losach Lucy - Amerykanki, która przybyła do małej miejscowości Wilkowyje, by zamieszkać w odziedziczonym po Babci dworku. Jej osiedlenie się we wsi rozpoczyna obyczajowe i światopoglądowe zamieszanie w małej, wilkowyjskiej społeczności. …. Ranczo, to inteligentny serial obyczajowo – komediowy bazujący na świetnych scenariuszach i doskonałych aktorach, w którym nie brakuje elementów edukacyjnych. Ranczo zaskakuje i bawi od lat, przyciągając przed telewizory wielomilionową widownię. 

….. Tam mieszają się elementy wzięte z życia z takimi, które tę rzeczywistość ujmują satyrycznie, ale tak naprawdę „Ranczo” to rodzaj baśni, sielanki o zacięciu moralizatorskim, ponieważ jest to komedia o tym, jacy są Polacy jako społeczeństwo … – mówił w jednym z wywiadów Reżyser Wojciech Adamczyk.

Stan: nowy
Obsada: Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak , Violetta Arlak, Marta, Artur Barciś, Franciszek Pieczka, Magdalena Kuta, Jacek Kawalec, Anna Iberszer, Marta Chodorowska, Piotr Ligienza, Bogdan Kalus, Dorota Nowakowska, Piotr Pręgowski, Elżbieta Romanowska , Sylwester Maciejewski, Katarzyna Żak, Grzegorz Wons, Dorota Chotecka
Scenariusz: Robert Brutter
Dystrybutor:TVP
Nośnik/Format: DVD Video (liczba nośników: 10)
Napisy: polski, angielski
Dźwięk: polski - Dolby Digital 2.0
Czas trwania: 99 godz. 37 min.
Produkcja: Polska, 2016

EAN:    5902600069751
Diesen Artikel haben wir am Sonntag, 16. April 2017 in den Shop aufgenommen.