[<<Erster] [<zurück] [weiter>] [Letzter>>] 21 Artikel in dieser Kategorie

Słowacja Góry dla niecierpliwych - Dariusz Jędrzejewski

Art.Nr.:
9788375964981
Lieferzeit:
Auf Lager / ca. 1-3 Tage Auf Lager / ca. 1-3 Tage (Ausland abweichend)
Lagerbestand:
1 Stück
4,90 EUR
zzgl. Versand

In den Warenkorb
Versandgewicht je Stück: 0,44 kg

35 wycieczek po górskich parkach narodowych Słowacji
 
Przewodnik Słowacja. Góry dla niecierpliwych opisuje 35 wycieczek po łańcuchach Tatr Bielskich, Wysokich, Zachodnich i Niżnych, Słowackiego Raju oraz Małej i Wielkiej Fatry. Zawiera gotowe recepty na jednodniowe górskie wędrówki. Wszystkie trasy przebiegają szlakami turystycznymi prowadzącymi do najbardziej malowniczych miejsc we wszystkich wymienionych górskich pasmach.
To przewodnik dla osób, które chcą spędzić weekend lub urlop na Słowacji, oraz dla wypoczywających w górach po naszej stronie granicy i mających ochotę odbyć wycieczkę w pobliskie góry słowackie.
 
To książka dla wszystkich – zarówno dla tych, którzy chodzą często na górskie wycieczki, jak i dla dopiero zaczynających górską przygodę. Znajdują się tu opisy rodzinnych wycieczek, na które mogą wybrać się razem dzieci, rodzice i dziadkowie.
 
Przewodnik Słowacja. Góry dla niecierpliwych. to doskonała ściągawka dla wszystkich zapracowanych. Nie trzeba wymyślać i planować wycieczek, ponieważ są one dokładnie opisane. Wystarczy zapiąć pasy lub kupić bilet i wyruszyć na podbój pięknych słowackich gór.
 
W książce opisano:
popularne miejscowości turystyczne w słowackich górach,
miejsca, które warto odwiedzić w okolicy,
wspaniałe górskie szlaki,
wycieczki dla początkujących i zaawansowanych turystów,
trasy i szlaki górskie,
wyciągi krzesełkowe i gondolowe,
przepiękne górskie panoramy,
schroniska turystyczne.
 
Dariusz Jędrzejewski – dziennikarz, fotoreporter, miłośnik wycieczek i podróży. W swoim dorobku ma wiele różnorodnych publikacji. Swą przygodę z pisaniem zaczął od książek historycznych w 1993 r., kiedy ukazała się Niemiecka Broń Pancerna 1939 –1945, której był współautorem. Później przez kolejne lata związany był z takimi wydawnictwami, jak Agora, Bauer czy Murator. W 2004 r. napisał pierwszy autorski przewodnik Kraków w serii wydawnictwa Hachette Miasta dla ciekawych. Przez kolejne lata powstały inne jego przewodniki: Poznań, Zakątki na urlop i weekend, Okolice Krakowa, Stare parowozy w Polsce. Zdjęcia jego autorstwa ukazywały się w przewodnikach i albumach wielu wydawnictw. W 2010 r. wydał swój pierwszy przewodnik z logo National Geographic.

Stan: Nowa książka
ISBN: 978-83-7596-498-1
EAN: 9788375964981
Autor: Dariusz Jędrzejewski
Wydawca: Burda NG Polska
Oprawa: Miękka
Format: 15.0x21.0cm
Liczba stron: 200
Rok wydania: 2015
Diesen Artikel haben wir am Dienstag, 31. Oktober 2017 in den Shop aufgenommen.